Утеплювач тінсулейт та його характеристики
Розглянемо походження слова "тинсулейт" і його основні характеристики.
Слово "тинсулейт" походить від англ. " thin" - тонкий і "insulation" - утеплення. Утеплювач тинсулейт складається з мікроволокон, які тонші за людську волосину в 50-70 разів, їх діаметр від 2 до 10 мікрон. Вважається найлегшим з усіх синтетичних матеріалів. Ізоляційний матеріал тинсулейт являє собою поєднання теплозахисних і вентиляційних властивостей. Надійно зберігаючи тепло, він дозволяє безперешкодно випаровуватися зайвій волозі.
Цей утеплювач абсолютно не обмежує рухів і забезпечує повний комфорт, дозволяючи ігнорувати будь-які погодні умови, в тому числі найлютіші морози. Навіть тонкий шар цього утеплювача має дивовижні термоізоляційні властивості в поєднанні з довговічністю, невибагливістю і легкістю у догляді. Головне у всіх утеплювачах - їх здатність утримувати повітря. Чим більше пов'язаного повітря утримується в одиниці об'єму утеплювача, тим краще він зберігає тепло. Тинсулейт виділяється на тлі багатьох видів утеплювачів своїми видатними теплозахисними і вентилюючими властивостями, він добре зберігає тепло і дозволяє безперешкодно випаровуватися зайвій волозі. Він не сковує рухів, забезпечує зручність і комфорт, навіть тонкий шар цього утеплювача володіє високими теплоізоляційними властивостями. Також він довговічний, невибагливий, за ним легко доглядати. Тинсулейт в півтора рази тепліше пуху. Даний вид утеплювача може бути як товстим, так і тонким, без зайвого об'єму, тому його так люблять виробники модного одягу, одягу приталених силуетів. Шляхом використання декількох шарів утеплювача можна створити одяг, який захищає від холоду до -60° С.
Догляд за тинсулейтом практично не потрібен, виходячи з його структури. Спокійно застосовується прання в пральній машині (машинне прання при 40° з віджиманням) або стандартна хімчистка. Можна зберігати у вакуумних упаковках (якщо дозволяють інші матеріали, використані у виробі). Допустимий температурний режим для тинсул.ейту - до -30°